КНП "Олександрівська клінічна лікарня м. Києва"

Телефон для довідок
044 287-74-97
Працює з 9:00-16:00 пн-пт
Відділення загальної хірургії

Адреса відділення: Київ, вул. Шовковична 39/1, корпус 6а, тел. 287-37-60

h1 h2

Олександрівська міська клінічна лікарня,
корпус 6а

Схема проїзду

Відділення загальної хірургії Олександрівської клінічної лікарні м. Києва розташоване на 5 поверсі 6-А корпусу і розгорнуто на 35 ліжках. Відділення надає невідкладну, кваліфіковану та спеціалізовану медичну допомогу пацієнтам з хірургічною патологією. Як підрозділ лікарні відділення надає консультативну допомогу пацієнтам інших відділень. Два рази на тиждень (у вівторок та п’ятницю) відділення працює в ургентному режимі, надаючи невідкладну хірургічну допомогу населенню міста Києва. Напрацьований механізм організації надання медичної допомоги виконується у тісній співпраці з іншими підрозділами лікарні.

Відділення загальної хірургії є клінічною базою кафедри хірургії №4 Національного медичного університету ім. академіка О.О.Богомольця, сумісно з якою виконується ряд науково-практичних програм. Керівник клініки, – доктор медичних наук, професор Мішалов Володимир Григорович.

Відділення хірургії складається з 11 палат, має процедурний і перев’язувальний кабінети, їдальню, службові приміщення. Операційний блок розташовано на 5 поверсі сусіднього (поєднаного) 6 корпусу і має 4 операційні на 5 операційних столи.

Напрямки роботи відділення:

 • Хірургічне лікування усіх невідкладних захворювань органів черевної порожнини.
 • Хірургічне лікування гриж живота, в т.ч гігантських, комбінованих та рецидивних гриж. Герніопластика з застосуванням аллотрансплантантів та власними тканинами,
 • Хірургічне лікування косметичних дефектів передньої черевної стінки (абдомінопластика)в т.ч в поєднанні з іншими захворюваннями органів черевної порожини.
 • Хірургічне лікування захворювань черевного відділу стравоходу: діафрагмальні грижі, ахалазія.
 • Операції при патології шлунку та ДПК ваготомія (усі види), пілоропластика, резекція шлунку, гастректомія, ендоскопічне видалення поліпів шлунку.
 • Операції при захворюваннях печінки та поза печінкових жовчних проток: лапароскопічна та відкрита холецистектомія, усі види біліодигестивних анастомозів, резекції печінки.
 • Симультанні операції при поєднаній патології органів черевної порожнини.
 • Хірургічне лікування хронічної кишкової непрохідності, хронічних закрепів, атонічних колітів.
 • Хірургічне лікування захворювань прямої кишки: геморою, парапроктитів, нориць, новоутворень.
 • Хірургічне лікування варикозної хвороби вен нижніх кінцівок.
 • Плазмоферез.

Госпіталізація у відділення

 • по швидкій допомозі (вівторок, п’ятниця), цілодобово;
 • за само зверненням;
 • за направленням фахівців консультативно-діагностичної поліклініки;
 • за направленням фахівців амбулаторно-поліклінічних закладів.

Лікарі відділення:

h3

 

h7

 

 

Вамуш Сергій Михайлович,  - завідуючий відділенням, хірург, ординатор відділення, лікар вищої категорії.

h5

Петриченко Марія Григорівна – старша медсестра відділення.

h6

Вінниченко Віктор Іванович, - хірург, ординатор відділення, лікар вищої категорії.

 

h8

Балабан Олег Валерійович - хірург швидкої та невідкладної допомоги, кандидат медичних наук, доцент кафедри хірургії №4 НМУ імені О.О. Богомольця, лікар вищої категорії.

h9

Лещишин Іван Михайлович, - хірург швидкої та невідкладної допомоги, кандидат медичних наук, доцент кафедри хірургії №4 НМУ імені О.О. Богомольця,  лікар вищої категорії.

h10

Теслюк Ігор Іванович, - хірург швидкої та невідкладної допомоги, доцент кафедри хірургії №4 НМУ імені О.О. Богомольця, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії.

h11

Гонза Роман Володимирович - хірург швидкої та невідкладної допомоги, кандидат медичних наук, лікар першої категорії.

h12

Охріменко Олександр Володимирович -  хірург швидкої та невідкладної допомоги, лікар другої категорії.

h13

Вишневський Ю.О. - хірург швидкої та невідкладної допомоги, лікар другої категорії.

h14

Кондаков Михайло Миколайович - хірург швидкої та невідкладної допомоги, лікар другої категорії.

h15

Коваленко В.М. - хірург швидкої та невідкладної допомоги., лікар другої категорії.

h16

Бик Павло Леонідович – хірург швидкої та невідкладної допомоги.

h17

Штипук Наталія Ігорівна – хірург швидкої та невідкладної допомоги.

h18

Миргородський Денис Сергійович - хірург швидкої та невідкладної допомоги., кандидат медичних наук, лікар другої категорії.

h19

Барабой Костянтин Вікторович - хірург швидкої та невідкладної допомоги.

h20

Бородін Євген Володимирович - лікар-ендоскопіст, вищої категорії.

h21

Назаренко Інна Андріївна – хірург, ординатор відділення.

Умови відділення

h22 h23

Загальна палата

Палата підвищеного комфорту

h24 h25

Маніпуляційна

Перев’язочна

h26 h27

Їдальня

Пост медсестри

Обладнання та новітні технології, які застосовуються у відділені:

h28h29
Ендоскопічний кабінет Кабінет УЗД.

У розпорядженні відділення ендоскопічний кабінет, оснащений сучасним обладнанням, на якому виконується обстеження стравоходу, шлунку, дванадцятипалої кишки, товстого кишечника та ендоскопічні операції, а також бронхоскопія.

У відділенні виконується ультразвукове органів черевної порожнини, заочеревинного простору, судин, серця.

h30

Сучасне лапароскопічне обладнаня

У відділені широко використовується діагностична лапароскопія та виконуються лапароскопічні операції на органах черевної порожнини.

h31

Ультразвуковий гармонійний скальпель ULTRACISION - це прилад, що працює на основі ультразвукової технології. Енергія ультразвуку дозволяє прецизійно різати і коагулювати з мінімальним термічним ушкодженням оточуючих тканин. Прилад дозволяє здійснювати дуже точні маніпуляції в обмежених просторах.

Ультразвукова дія зменшує ступінь обвуглювання і висушування тканин. В даний час дана технологія прецизійного перетину та коагуляції тканин використовується тисячами хірургів по всьому світу як при лапароскопічних, так і при відкритих операціях, включаючи холецистектомію, фундоплікація за Ніссеном, резекцію кишки, розділення спайок (адгезіоліз), а також в урологічній, кардіохірургічної, ортопедичної практиці і ЛОР-хірургії.

h32 h33

Прилад для СВЧ деструкції Electrotom HITT 106 (Berhold)

СВЧ деструкція метастатичної пухлини печінки

Малоінвазивний метод, що дозволяє руйнувати пухлини, розміщені в м’яких тканинах та в паренхіматозних органах: у центр пухлини вводиться голчастий електрод, який проводить високочастотну енергію через кілька секунд / хвилин відбувається денатурація пухлини при температурі від 56 до 100 С.

Під час процедури через голчастий електрод за допомогою інфузійної помпи подається 0, 9% розчин NaCl. Контроль положення електрода здійснюється УЗД-сканером. Прилад забезпечений мікропроцесорним контролем всіх функцій, самотестуванням і можливістю програмування режимів роботи. Завдяки чіткої локалізації процесу лікування незамінний при терапії метастатичних пухлин печінки.

h34

Апарат для фільтраційного проточного плазмаферезу АПФ-1 "Гемофер"

Плазмоферез - це малотравматичний і високобезпечний (виключається можливість інфікування гепатитами та ВІЛ) метод очищення крові. У процесі плазмаферезу забруднена плазма, яка містить токсини, шлаки, антигени, гормони, запальні агенти, відокремлюється від формених елементів крові і віддаляється, а очищена кров повертається в організм. Метод застосовується для лікування важких форм панкреатиту, захворювань печінки, важких інтоксикацій, автоімунних захворювань, ін.

 


Відділення


Контактний центр м. Києва - 1551