КНП "Олександрівська клінічна лікарня м. Києва"

Телефон для довідок
044 287-74-97
Працює з 9:00-16:00 пн-пт
Поліклінічне відділення кардіології та ревмотологі

Поліклінічне відділення кардіології

та ревмотології

є структурою Олександрівської клінічної лікарні м. Києва і розташовується на першому поверсі корпусу № 4.

Керуючись наказом міністерства СССР від 30.10.78.року № 1038, МЗ УССР від 5.01.79р № 10 « Про подальший розвиток кардіологічної допомоги населенню», наказу УЗО від 24.05.79р. № 312 та з ціллю підвищення рівня надання медичної допомоги хворим ССЗ на території лікарні № 14 ім. Жовтневої революциії ( сьогодні Олесандровскої клінічної лікарні м. Києва) був створений Міський Кардіологічний Диспансер.

Призначений для надання висококваліфікованої консультативно-діагностичної допомоги хворим з серцево-судинними та ревматологічними захворюваннями.

У своїй роботі керується положеннями про Олександрівську клінічну лікарню м. Києва, центру кардіології та ревматології Олександрівської клінічної лікарні м. Києва, та положенням про диспансерне поліклінічне відділення, а також наказах МОЗ України та ДОЗ КМДА; МОЗ від 30.12.1992р. № 206, наказами ГУОЗ від 29.10.98р. №344, від 01.10.90р. №359р., наказ від 14.10.96р. №370, рішенням колегії МОЗ України №10 від 17.11.93р.; Згідно наказу ГУОЗ № 261 і відносно наказу  ЦМКЛ № 86 від 1999 року створена комісія по розподілу коштів та закупівлі штучних протезів для хворих, мешканців м. Києва, з серцево-судинними захворюваннями, яка продовжує працювати  по теперішній час.

Види (обсяги) медичної допомоги

Медична допомога дорослому населенню надається по невідкладній, плановій та спеціалізованій допомозі  згідно затвердженим наказом ДОЗ КМДА та МОЗ України від 19.12.2005р. N660, додатків 1,2,3.

1.  Госпіталізація хворих по невідкладній медичній допомозі та планово.

2. Проведення систематичного та своєчасного диспансерного огляду медичних працівників лікарні та позачерговий прийом в стаціонарні відділення Центру кардіології та ревматології співробітників лікарні після консультації лікарів кардіологів та ревматологів поліклінічного відділення.

3. Надання швидкої медичної допомоги хворим, що звернулися у поліклінічне відділення:

а) вимірювання артеріального тиску,

б) ЕКГ,

в) Ліки – per os.

4. Планова госпіталізація по самозверненю та  направленню лікарів ЛПЗ.

5. Медична допомога за програмою  «ДОЗ КМДА по забезпеченню киян серцевими ендопротезами згідно державної програми по боротьбі з серцево-судинними захворюваннями».

6. Надання своєчасної і якісної кваліфікованої медичної допомоги іноземним громадянам, які знаходяться в м.Києві, по самозверненню.

7. Позачерговий прийом та надання медичної допомоги учасникам та інвалідам ВВВ та прирівняної до них категорії хворих за ордерами.

8.Згідно за наказом ДОЗ КМДА проводиться обстеження юнаків допризовного, призовного віку та мобілізованих до лав Збройних Сил України за направленнями районних та міського військкоматів.

9. Медична допомога за направленням з міської студентської поліклініки, хворим інших ЛПЗ.

10. Надання медичної допомоги при складних для діагностики випадках із стаціонарів лікарні на підставі консультативного заключення спеціалістів поліклініки кардіології та ревматології.

11.Надання медико-консультативної та лікувально-профілактичної допомоги мешканцям м. Києва та інших регіонів України при їх зверненні.

В відділенні ведеться:

- міський реєстр хворих, які потребують хірургічних втручань  (АКШ,  протезування  вад серця,  імплантації ШВРС, КВД,  стентування, електрофізіологічних втручань на серці) для  подальшого  лікування за  кошти міського бюджету м. Києва;

-  диспансерний нагляд  хворих  кардіологічного та ревматологічного

профілю (ГІМ,  ШВРС, АКШ, СЧВ, РА, ССД, СВ);

- кваліфіковане і сучасне обстеження пацієнтів, які направляються, на консультацію (ЕКГ, ЕХО-КГ, ВЕМ, КВГ, капіляроскопія) та лабораторні обстеження з використанням сучасних методів;

- проводимо відбір пацієнтів  для створення Національного Реєстру хворих на Ревматоїдний артрит

- сформовуємо групи пацієнтів, які потребують імунобіологічну терапію.

Диспансерний  нагляд

У відділенні проводиться диспансерний нагляд та ведеться реєстр хворих, які перенесли гострий інфаркта міокарда в працездатному віці, хворих з нестабільною стенокардією та які перенесли кардіохірургічне втручання: АКШ, протезування вад серця, після імплантації ШВРС, а також  хворі  на ССД та СЧВ, СВ. Диспансерний нагляд передбачає чотири звернення в перший рік, двічі в наступний, а також при потребі – самозвернення; планова госпіталізація хворих двічі на рік.

Список лікарів кардіо-ревматологічного диспансеру

п/п

П.І.Б.

Посада/професія

1

Соколовська

Надія  Володимирівна

Зав.КРД.

Лікар кардіолог

2

Мішнаєвська

Марина  Данилівна

Лікар кардіолог

Вищої категорії

3

Плахотна

Тетяна Василівна

Лікар кардіолог

Вищої категорії

4

Зоря Сергій                    Олександрович

Лікар кардіолог

Вищої категорії

5

Кудлай

Валентина Дмитрівна

Лікар кардіолог

Вищої категорії

6

Гавриш

Олена Олексіївна

Лікар кардіолог

Вищої категорії

7

Габрель Альона

Василівна

Лікар кардіолог

8

Ковалевська

Інна Григорівна

Лікар ревматолог

Вищої категорії

9

Павлова

Лариса Івановна

Лікар ревматолог

Вищої категорії

10

Єгорова

Надія Анатоліївна

Лікар ревматолог

Вищої категорії

11

Шебеко

Наталія Вікторівна

Лікар ревматолог       Вищої категорії

12

Курильчик

Ірина Василівна

Лікар ревматолог

Лікарі міського кардіо-ревматологічного диспансеру працюють у дві зміни: І зміна з 8.00 до 14.36

ІІ зміна з 12.00 до 18.36

Запис на прийом до лікарів з 14.00 до 18.00 по телефону:

 

(044) 234-93-94

 


Відділення


Контактний центр м. Києва - 1551