КНП "Олександрівська клінічна лікарня м. Києва"

Телефон для довідок
044 287-74-97
Працює з 9:00-16:00 пн-пт
Друге інфарктне відділення

Інфарктне відділення №2 – це спеціалізоване терапевтичне відділення, що працює в режимі щоденного та цілодобового прийому хворих з гострим інфарктом міокарда, та іншими невідкладними станами,  забезпечує надання своєчасної кваліфікованої медичної допомоги та здійснює діагностичний пошук в потрібному обсязі.

Пацієнти які лікуються у відділенні потребують постійного спостереження, часто моніторного, застосування інтенсивного лікування, індивідуального підходу, особливих методів догляду. Робота у відділенні максимально наближена за своїми особливостями до роботи в кардіореанімаційних  відділеннях.  В середньому  у відділенні щорічно отримують лікування  більше 1500  пацієнтів , з них  приблизно 1000 хворих на гострий інфаркт  міокарда.

infarkt 1

Основним завданням в роботі відділення є лікування хворих :

 • на гострий інфаркт міокарда та нестабільну стенокардію;
 • з важкими порушеннями серцевого ритму;
 • з високими ступенями серцевої недостатності;
 • з тромбоемболією легеневої артерії низького та середнього ступенів ризику;
 • з ускладненими формами артеріальної гіпертензії;
 • підготовка відповідної категорії хворих до ендоваскулярного або хірургічного втручання.

При цьому обов’язково  враховується наявність у пацієнта інших захворювань, що суттєво впливають на перебіг хвороби : цукровий діабет, захворювання нирок  тощо.

Відділення розташоване на четвертому поверсі кардіологічного корпусу лікарні та розраховане на одночасне лікування  30 хворих. У відділенні є вся необхідна реєструюча та  реанімаційна  апаратура, персонал досконально володіє методиками роботи з нею та методиками проведення серцево-легеневої реанімації, розгорнуті палати інтенсивної терапії, обладнані необхідною апаратурою, в тому числі і кисневою.

Використовуються всі найсучасніші методи терапевтичного лікування, тривале інфузійне введення препаратів, оксигенотерапія.  При необхідності виконуються  плевральні пункції, лапароцентез, пункція та катетеризація центральних судин.

Інфарктне відділення №2 тісно співпрацює з іншими відділеннями та підрозділами Олександрівської клінічної лікарні міста Києва та є базою  кафедри  внутрішньої медицини №2  НМУ імені О.О. Богомольця, , що дозволяє  оперативно реагувати на зміни в перебігу захворювання та  надавати  хворим необхідну  допомогу. Всі лікарі відділення володіють інформацією про діагностично-консультативні можливості як лікарні, так і інших стаціонарів міста, тож залучаються всі можливості для оптимізації лікувального процесу.

Лікарі відділення

Лікар- кардіолог  вищої  категорії  Саблін  Андрій  Володимирович  очолює відділення з моменту його заснування в 1998 році. Загальний робочий стаж 32 роки, стаж роботи  лікарем – кардіологом 21 рік.  Досвід роботи у відділенні кардіологічної реанімації  дозволив йому організувати роботу підрозділу, впровадивши чітку регламентацію та особисту відповідальність кожного співробітника.

У штаті відділення працюють 9 лікарів - кардіологів :

 • Мельниченко Наталія Валентинівна – лікар вищої категорії,  стаж роботи лікарем - кардіологом 21 рік
 • Ходаківська Олена Вікторівна - лікар вищої категорії,  кандидат медичних наук, асистент кафедри  внутрішньої  медицини №2  НМУ імені О.О. Богомольця , стаж роботи 15 років
 • Солощенко Ганна Віталіївна -  лікар вищої категорії,  стаж роботи 10 років
 • Богдан  Стефан  Зіновійович – лікар - кардіолог,  стаж роботи лікарем - кардіологом 4 роки
 • Узварик Дмитро Дмитрович  – лікар - кардіолог,  стаж роботи лікарем - кардіологом 4 роки
 • Дзюбенко Тетяна Михайлівна  – лікар - кардіолог,  стаж роботи лікарем - кардіологом 3 роки
 • Багмет Марина Ігорівна   – лікар - кардіолог,  стаж роботи лікарем - кардіологом 1 рік
 • Карась Роман Сергійович  – лікар - кардіолог,  стаж роботи лікарем - кардіологом  1 рік

У відділенні працюють 2 співробітника кафедри внутрішньої медицини:

 1. Лазарєв Павло Олександрович – кандидат медичних наук, асистент
 2. Безродний Андрій Борисович – кандидат медичних наук,асистент

Сестринський колектив відділення очолює  старша  медична сестра  Венгер  Тетяна Михайлівна.

Контакти відділення:
тел.: +38(044)255 14 52
Еmail: CLOAKING

 


Відділення


Контактний центр м. Києва - 1551