КНП "Олександрівська клінічна лікарня м. Києва"

Телефон для довідок
044 287-74-97
Працює з 9:00-16:00 пн-пт
Поліативної

В Олександрівській клінічній лікарні м. Києва відкрито відділення паліативної допомоги (з виїзною бригадою) на 10 ліжок, яке розташоване на 2 поверсі корпусу №6А, з окремим входом, оснащеним пандусом, для зручного транспортування пацієнтів. У відділенні наявне все необхідне обладнання для людей з обмеженими можливостями (функціональні ліжка, інвалідні візки, туалети, душові). Розміщення пацієнтів відбувається в одно- і двомісних палатах, оснащених кондиціонером, телевізором. В кожній палаті є розсувне крісло для відпочинку родичів.
У відділенні паліативної допомоги працюють лікарі та медичні сестри, які пройшли спеціальні курси з паліативної та хоспісної допомоги. Психолог, готовий надати психологічну допомогу пацієнту та його родичам, а соціальний працівник допоможе в організації належної соціальної допомоги. За бажанням пацієнта або когось з родичів пацієнта до відділення може долучатись священнослужитель.
До складу відділення входить виїзна мобільна бригада для надання паліативної допомоги, основним завданням якої є встановлення статусу пацієнта на підставі принципів та методів доказової медицини, оцінка стану та визначення медичних, психологічних, соціальних та духовних потреб пацієнта. Навчання членів родини (опікунів, осіб що забезпечують догляд) пацієнта навичкам догляду за тяжкохворим.
Ми готові приймати пацієнтів для максимально можливого забезпечення якості життя, шляхом запобігання та полегшення страждань, контролю больового синдрому та розладів функцій органів і систем, проведення симптоматичної терапії та догляду, надання психологічної, соціальної, духовної, моральної підтримки, тобто повноцінної мультидисциплінарної паліативної допомоги, яка довела свою ефективність у багатьох розвинених країнах світу.

Ми забезпечуємо:

- Цілодобовий професійний нагляд;

- Позбавлення пацієнта від болю і інших болісних симптомів патології;

- Стабілізація психо-емоційного стану хворого (боротьба з депресією, роздратованістю);

- Соціальну адаптацію пацієнта до нового статусу;

- Індивідуальний цілодобовий догляд і медичний контроль за станом пацієнта;

- Цілодобовий контроль прийому ліків;

- Гігієнічний догляд: допомога при годування, купанні, перевдяганні.

Відділення відкрито 1 березня 2019 року на базі Олександрівської клінічної лікарні, на другому поверсі 6-А корпусу з окремим входом, оснащеним пандусом, для зручного транспортування пацієнтів.   Відділення оснащене всім необхідним обладнанням для людей з обмеженими можливостями (функціональні ліжка, інвалідні візки, туалети). Розміщення пацієнтів в одно- і двомісних палатах, в котрих є кнопка виклику медичного персоналу, кондиціонер, телевізор. Також в кожній палаті є розсувне крісло для відпочинку родичів, також є кімната психо-емоційного розвантаження де можна поспілкуватись за потребою зі священо-служителем.

У відділенні паліативної допомоги працюють лікарі і медичні сестри, які пройшли спеціальні курси з паліативної та хоспісної допомоги. До складу відділення входить виїзна мобільна бригада для надання паліативної допомоги, основним завданням якої є встановлення статуту пацієнта на підставі принципів та методів доказової медицини, оцінки стану та визначення медичних, психологічних, соціальних та духовних потреб пацієнта. До штату відділення входить психолог, який готовий надати психологічну допомогу пацієнту та його родичам, і соціальний працівник, який допоможе в організації належної соціальної допомоги.

Співробітники відділення:

sab_poli.jpg - 27.00 Kb

Лисак   Зорина  Петрівна  -  завідувача відділенням

lik_pol.jpg - 7.07 Kb

Пушкар Віталіна Віторівна – лікар

 

Джурко Анатолій Ростиславович – лікар виїзної мобільної бригади.

Графік роботи:

Цілодобово 7 днів на тиждень.

Госпіталізація планова, після огляду пацієнта лікарем виїзної мобільної бригади.

Контактний телефон завідуючої відділенням: 044-235-61-87

 


Відділення


Контактний центр м. Києва - 1551